GARDENION centrum ogrodnicze

 

NOWE CENTRUM OGRODNICZE ZIELONEJ GÓRY

 

Centrum ogrodnicze Gardenion to lata doświadczeń właścicieli i współpracowników w handlu produktami ogrodniczymi dla profesjonalistów i hobbystów.  Od 2005 roku prowadzimy sklep detaliczny, a od 2008 produkty z naszej oferty mogą kupować klienci z całej Polski (i Europy) dzięki sklepowi online.

Teraz, z nieskrywaną dumą chwalimy się także nowym centrum ogrodniczym Gardenion, otwartym w marcu 2017, w Zielonej Górze.

Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam oferować sprawdzone produkty najwyższej jakości. Zaufaniem obdarzyło nas wielu potentatów rynkowych czyniąc nas swoimi partnerami i dystrybutorami.

Wyróżniamy się specjalistyczną wiedzą, znajomością rynku i profesjonalnym podejściem do klienta.  Centrum ogrodnicze Zielonej Góry Gardenion, zaopatruje zarówno pasjonatów zajmujących się uprawą roślin w aspekcie rekreacyjnym lub ozdobnym, jak i tych, którzy do ogrodnictwa i rolnictwa miejskiego podchodzą profesjonalnie. Obsługujemy zarówno klientów wielkohektarowych jak i działkowiczów. Każdy hobbysta, amator i zawodowiec znajdzie w nich wszystko, czego szuka.

 

centrum gardenion

 

Wśród  wielu propozycji produktowych są  m.in.: nawozy, nasiona, podłoża, sadzonki, miniszklarenki, ozdobne doniczki plastikowe i ceramiczne, środki ochrony roślin, narzędzia, artykuły ogrodnicze, artykuły winiarskie, artykuły pszczelarskie, sztuczne kwiaty oraz sezonowe kwiaty doniczkowe. Oferujemy także ziemie ogrodnicze, donice produkcyjne, palety rozsadowe, chemię profesjonalną, artykuły do produkcji rolnej i ogrodniczej, galanterię ogrodową, rozsady kwiatów i cebulki oraz krzewy ozdobne. Istnieje też możliwość sprowadzenia towaru na specjalne zamówienie, co bardzo sobie cenią zwłaszcza klienci o wyszukanych gustach oraz ci, którzy potrzebują produktów ze specjalistycznego asortymentu.

W ofercie mamy znakomite polskie i zagraniczne marki, a optymalną ofertę skompletowaliśmy bazując na rozmowach z ogrodnikami, rolnikami i pasjonatami. Sprzedajemy tylko sprawdzone przez wiele lat praktyki produkty od najlepszych wytwórców – w najlepszych cenach!  Dbamy o to, by stosunek jakości do ceny oferowanych produktów ogrodniczych zadowolił naszych klientów, dlatego często rezygnujemy z najtańszych artykułów.

Centrum ogrodnicze Gardenion to 300 m2 ekspozycji wybranych artykułów.  Jeśli interesują Cię produkty, których nie znalazłeś w naszym sklepie ogrodniczym, zapytaj obsługę o możliwość sprowadzenia towaru na zamówienie. Pełna oferta, która dysponujemy liczy kilkanaście tysięcy produktów, dlatego w sklepie stacjonarnym  prezentujemy zaledwie ich część!

Na pewno mamy to czego szukasz!

 

 

NOWY SEZON Z GARDENIONEM ZAPOWIADA SIĘ WSPANIALE!

 

GARDENION

 

Plan wydarzeń Centrum Ogrodniczego Gardenion na rok 2017 wygląda imponująco!
Mnóstwo atrakcji, eventów, akcji charytatywnych i wiele innych przedsięwzięć.

Wystarczy wspomnieć dwa pierwsze eventy:

 

ZGRANI 50+

 

Już 25 marca przeprowadzimy warsztaty dla ZGranych Zielonogórzan 50+.
Czekamy na was w Palmiarni Zielonogórskiej, w sobotę, w godzinach 12:00 – 14:00. 

Pokażemy i nauczymy jak w ogrodnictwie odnaleźć radość, spokój i zabawę,
a przy okazji nauczymy prawidłowego sadzenia cebulek kwiatowych!

  

 

ogród marzeń w zielonej górze

 

 

31marca w naszym centrum ogrodniczym Gardenion
odbędzie się „Ogród Marzeń” (pierwszy raz w Zielonej Górze). Wstęp wolny!

Projekt realizowany jest wespół z uznanymi markami ogrodniczymi
i wspierany medialnie przez TVP1 oraz prasę branżową.
Spotkanie poprowadzi Marek Jezierski, ceniony dziennikarz,
współtwórca m.in. programu „Rok w ogrodzie”.

 

 

lokalizacja gardenion

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

SZEROKI ASORTYMENT

Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów dla Twojego domu i ogrodu

czytaj więcej

GWARANCJA JAKOŚCI

W naszym sklepie znajdziesz tylko produkty od sprawdzonych i liczących się producentów

czytaj więcej

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu na kwotę 200 zł zakupiony towar dostarczymy do Ciebie za darmo

czytaj więcej

ZWROT TOWARU

W ciągu 14 dni możesz bez problemu zwrócić zamówiony towar

czytaj więcej