O firmie

Sklep ogrodniczy Gardenion to lata doświadczeń właścicieli i współpracowników w handlu produktami ogrodniczymi dla profesjonalistów i hobbystów.  Od 2005 roku prowadzimy sklep detaliczny, a od 2008 produkty z naszej oferty mogą kupować klienci z całej Polski (i Europy) dzięki sklepowi online. Teraz, z nieskrywaną dumą chwalimy się także nowym centrum ogrodniczym Gardenion, otwartym w marcu 2017, w Zielonej Górze.

Wyróżniamy się specjalistyczną wiedzą, znajomością rynku i profesjonalnym podejściem do klienta.  Sklep internetowy e-gardenion.pl i centrum ogrodnicze Zielonej Góry Gardenion, zaopatrują zarówno pasjonatów zajmujących się uprawą roślin w aspekcie rekreacyjnym lub ozdobnym, jak i tych, którzy do ogrodnictwa i rolnictwa miejskiego podchodzą profesjonalnie.

Fachowa, miła obsługa oraz niezwykle bogata oferta to niebagatelne atuty nowego centrum ogrodniczego w Zielonej Górze i ogrodniczego sklepu internetowego Gardenion. Każdy hobbysta, amator i zawodowiec znajdzie w nich wszystko, czego szuka. Wśród  wielu propozycji produktowych są  m.in.: nawozy, nasiona, podłoża, sadzonki, miniszklarenki, donice produkcyjne, ozdobne doniczki plastikowe i ceramiczne, środki ochrony roślin, narzędzia, artykuły ogrodnicze, artykuły winiarskie, sztuczne kwiaty oraz sezonowe kwiaty doniczkowe. Istnieje też możliwość sprowadzenia towaru na specjalne zamówienie, co bardzo sobie cenią zwłaszcza klienci o wyszukanych gustach oraz ci, którzy potrzebują produktów ze specjalistycznego asortymentu. 

W ofercie mamy znakomite polskie i zagraniczne marki, a optymalną ofertę skompletowaliśmy bazując na rozmowach z ogrodnikami, rolnikami i pasjonatami. Sprzedajemy tylko sprawdzone przez wiele lat praktyki produkty od najlepszych wytwórców – w najlepszych cenach!  Dbamy o to, by stosunek jakości do ceny oferowanych produktów ogrodniczych zadowolił naszych klientów, dlatego często rezygnujemy z najtańszych artykułów.

Dysponujemy kilkoma dużymi magazynami, dlatego kupując w Gardenion, masz pewność dostępności asortymentu. Pełna oferta obejmuje już prawie 18 tys. produktów, w internetowej wersji prezentujemy zaledwie ich część. Zatem jeśli interesują Cię produkty, których nie znalazłeś w naszym e-sklepie ogrodniczym, zapraszamy do kontaktu – na pewno spełnimy Twoje oczekiwania!Prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem Allegro.

 

UWAGA:

W przypadku zainteresowania naszym  asortymentem i chęci zakupu na warunkach hurtowych prosimy o kontakt.

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

zamowienia@e-gardenion.pl

Tel.  728 859 662

 

SZEROKI ASORTYMENT

Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów dla Twojego domu i ogrodu

czytaj więcej

GWARANCJA JAKOŚCI

W naszym sklepie znajdziesz tylko produkty od sprawdzonych i liczących się producentów

czytaj więcej

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu na kwotę 200 zł zakupiony towar dostarczymy do Ciebie za darmo

czytaj więcej

ZWROT TOWARU

W ciągu 14 dni możesz bez problemu zwrócić zamówiony towar

czytaj więcej